ماژول S+85DLC03D میکروتیک

Mikrotik S+85DLC03D

بعلت نوسانات ارز برای اطلاع از قیمت با شماره های 88908100 ، 88854450-021 تماس بگیرید

قیمت : تومان۲.۶۵۰.۰۰۰

ماژول S+85DLC03D میکروتیک یک فرستنده گیرنده 10G SFP+ با اتصال LC ، 850 نانومتر ، برای اتصالات فیبر چند حالته تا 300 متر است

واحدها تست شده و سازگار با CCR1036-8G-2S+ و CCR1036-8G-2S+ EM هستند. واحدها با دستگاههای SFP غیر MikroTik نیز سازگار هستند.

ماژول S+85DLC03D از تجهیزات فیبر نوری کمپانی میکروتیک میباشد, این ماژول با سرعت 10G و طول موج 850nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت مینماید. کانکتور این ماژول LC و در حالت Multi Mode عمل مینماید.

حداکثر طول کابل پشتیبانی شده در این ماژول 300 متر میباشد , از سری محصولات تست شده توسط کمپانی میکروتیک برای  میتوان به محصولات +CCR1036-8G-2S و CCR1036-8G-2S+EM اشاره نمود , همچنین از این ماژول میتوانید در دستگاه های دارای پورت فیبر غیر میکروتیک مورد استفاده قرار دهید , از دیگر خصوصیات برجسته در این ماژول فیبر میتوان به منطبق بودن با استاندارد جهانی محیط زیست RoHS , پشتیبانی از استاندارد DDM و کار در دمای 0 تا 80+ درجه سانتیگراد اشاره نمود.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول S+85DLC03D میکروتیک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    آیا خرید این محصول را به دوستانتان پیشنهاد می کنید؟

  • پیشنهاد می‌کنم
  • خیر ، پیشنهاد نمی‌کنم
  • نظری ندارم
  • نقاط قوت
  • نقاط ضعف