ماژول S-3553LC20D میکروتیک

Mikrotik S-3553LC20D

بعلت نوسانات ارز برای اطلاع از قیمت با شماره های 88908100 ، 88854450-021 تماس بگیرید

قیمت : تماس بگیرید

ماژول S-3553LC20D میکروتیک یک جفت فرستنده گیرنده SFP است، S-35LC20D یک ماژول SFP نوری 1.25G Single Mode با کانکتور LC، T1310nm/R1550nm است که برای اتصالات تا 20 کیلومتر کار می کند و از DDM پشتیبانی می کند. S-53LC20D یک فرستنده گیرنده SFP نوری 1.25G تک حالته با کانکتور LC، T1550nm/R1310nm است که برای اتصالات تا 20 کیلومتر کار می کند و از DDM پشتیبانی می کند.

واحدها تست شده و با RB260GS، RB2011LS، RB2011LS-IN، RB2011UAS-IN، RB2011UAS-RM، RB2011UAS-2HnD، RB2011UAS-2HnD-IN CCRG-1036-1 سازگار هستند. واحدها با دستگاه های غیر MikroTik SFP نیز سازگار هستند.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول S-3553LC20D میکروتیک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    آیا خرید این محصول را به دوستانتان پیشنهاد می کنید؟

  • پیشنهاد می‌کنم
  • خیر ، پیشنهاد نمی‌کنم
  • نظری ندارم
  • نقاط قوت
  • نقاط ضعف