درباره اتصال شبکه


درباره ما

تاریخچه شرکت :

این شرکت از سال 1386 بنام اتصال شبکه شروع به فعالیت نمود و از همان ابتدا فعالیت مان را بر روی طراحی شبکه های کامپیوتری ، دوربین های مدار بسته  و تجهیزات مخابراتی  متمرکز نمودیم و تاکنون  مفتخر  به همکاری با بیش از 200 شرکت دولتی و خصوصی گشته ایم. 

چشم انداز :

مجموعه  اتصال شبکه همواره در حال حرکت به سمت ایده آل های ذهنی خود است، آرمان هایی که فراتر از محدوده مرزها و تفاوت ملل در پی راهی نو برای ارتباط و تعامل بیش از پیش بین افراد و جوامع است، جهانی بدون مرز …

نگاه ما به مشتری :

مشتری همان نقشی را در کسب و کار ما ایفا می کند که اکسیژن در زندگی ما انجام می دهد. ما به اهمیت و مقام مشتری در کسب و کار بخوبی واقفیم و مشتری مداری را محور اصلی فعالیت های گروه اتصال شبکه قرار داده ایم. بر این اساس پاسخ دهی موثر به نیاز های مشتریان و جـلب خشنودی مشتریان هدف اصلی فعالیت های ما به شمار می رود.

نگاه ما به رقبا :

ما بخش قابل توجهی از پویایی خود را مدیون همکاری با شرکت های همکار هستیم.از این رو برقراری ارتباط دوستانه ومنطقی همکاری های مشترک ومتقابل وتوسعه تعاملی دو جانبه با همکاران را دراولویت کار قرار داده ایم.

سرمایه های انسانی :

میانگین سنی افراد تشکیل دهنـده ی گـروه ما زیر 30 سـال است. از ایـن رو عـناصـر خلاقیت، نـوآوری، چـابکی  و انعطاف پذیری که از جمله ی مشخصه های جوانی محسوب می شوند،در گروه ماشکل کاملا محسوس جلوه گری می کند.

سرمایه های انسانی :سرمایه های انسانی :سرمایه های انسانی :سرمایه های انسانی :سرمایه های انسانی :سرمایه های انسانی :سرمایه های انسانی :سرمایه های انسانی :سرمایه های انسانی :سرمایه های انسانی :سرمایه های انسانی :سرمایه های انسانی :سرمایه های انسانی :سرمایه های انسانی :سرمایه های انسانی :سرمایه های انسانی :

علاقه مندی ها 0
مقایسه